AS Topauto

Sõpruse pst 18c
10615 Tallinn

Registrikood 10001166

tel 667 5500 
uute autode müük 667 5511
kasutatud autode müük 667 5599
hooldus 667 5533
varuosad 667 5544
raamatupidamine 667 5566
faks 667 5501
topauto@topauto.ee
www.topauto.ee

 

 

Lahtiolekuajad

 

Uute ja kasutatud autode müük
E-R 9-18
L 10-15

 

Hooldus ja varuosad
E-R 8-18
L 9-15 


 


ADMINISTRATSIOON
tel 667 5555, faks 667 5501


 

   

 

Kärt Parbo
personalispetsialist-juhiabi
tel 667 5550
kart.parbo@topauto.ee

     

 

 

                   
   

Piret Priimägi
turundusspetsialist
tel 667 5518
GSM 51 86 828
piret.priimagi@topauto.ee

     

Aivar Unt
haldusjuht / juhatuse liige
tel 667 5555 
aivar.unt@topauto.ee

     
                   
   

Allen Tammiksaar
müügi- ja turundusdirektor
tel 667 5555
GSM 52 12 604
allen.tammiksaar@topauto.ee

 

     

Janel Sell 
juhataja / juhatuse liige
tel 667 5555
janel.sell@topauto.ee 

     

UUTE AUTODE MÜÜK 
tel 6675 511
faks 667 5501


 

   

Andres Mets
müügikonsultant
tel 667 5517
GSM 53 000 966
andres.mets@topauto.ee

      Rauno Kalbus 
vanemmüügikonsultant
tel 667 5512
GSM 52 76 951
rauno.kalbus@topauto.ee
     
                   
   

Gennadi Karine
uute autode müügijuht
tel 667 5513
GSM 50 42 517
gennadi.karine@topauto.ee

   
 

 

 
             
   

Heidi Säästla
müügisekretär
tel 667 5516
heidisa@topauto.ee

     

Anna-Liisa Annus
müügiassistent
tel 667 5515
GSM 53 059 898
anna-liisa.annus@topauto.ee

                   
   

Sulev Saar
ostu- ja hankejuht
tel 667 5510
GSM 51 45 818
sulev.saar@topauto.ee

         

 


KASUTATUD AUTODE MÜÜK
tel 667 5599
faks 667 5597


 

   

Sven Tammin
kasutatud autode müügijuht
tel 667 5590
GSM 51 28 811
sven.tammin@topauto.ee

     

Marianna Voronina
kasutatud autode müügikonsultant
(lapsehoolduspuhkusel)

     
             

MÜÜGIJÄRGNE TEENINDUS


 

     
    Meelis Pajumägi
teeninduse juht
tel 667 5530
GSM 51 17 262
meelis.pajumagi@topauto.ee
             
                   

 


HOOLDUS
tel 667 5533, faks 667 5541
teenindus@topauto.ee


 

     
   

Raido Leemet
hooldusnõunik
tel 667 5533
GSM 52 11 685
raido.leemet@topauto.ee

     

Dan Mustjatse
hooldusnõunik
tel 667 5533
GSM 53 087 728
dan.mustjatse@topauto.ee

     
                   
   

Kaido Pähn
hooldusnõunik
tel 667 5533
GSM 59 123 827
kaido.pahn@topauto.ee

     

Indrek Piibeleht
vanemhooldusnõunik
tel 667 5533
GSM 57 501 255
indrek.piibeleht@topauto.ee

 

     
             
    Margus Varjola
tehniline konsultant
tel 667 5533
GSM 56 980 961
margus.varjola@topauto.ee
     

Sergei Rudenko
tehniline konsultant
tel 667 5533
GSM 52 23 560
sergei.rudenko@topauto.ee

     
                   
   

Liivar Lehis
hooldus- ja garantiinõunik
tel 667 5531
GSM 50 31 431
liivar.lehis@topauto.ee
 

     

Lauri Matikainen
hooldus- ja garantiinõunik
tel 667 5539
GSM 52 58 336
lauri.matikainen@topauto.ee

     
                   

 


KERETÖÖD
tel 667 5535, faks 667 5501
kahjukasitlus@topauto.ee


 

     
    Risto Onna
keretööde vanemnõunik
tel 667 5535
GSM  55 635 965 
risto.onna@topauto.ee
      Andres Riismann
keretööde nõunik
tel 667 5534
GSM 52 20 246
andres.riismann@topauto.ee
     

 


VARUOSAD 
tel 667 5544, faks 667 5541
varuosad@topauto.ee


 

   

Christian Kraas
müügikonsultant
tel 667 5543
GSM 51 04 785
christian.kraas@topauto.ee

     

Johannes Liiv
müügikonsultant
tel 667 5549
GSM 50 79 904
johannes.liiv@topauto.ee

     
                   
   

Priit Kumel
vanemmüügikonsultant
tel 667 5548
GSM 51 73 441
priit.kumel@topauto.ee

     

Aivar Kägu
varuosade müügijuht
tel 667 5546
GSM 51 62 837
aivar.kagu@topauto.ee

     
                   
             

 


RAAMATUPIDAMINE 
tel 667 5566


 

    Regina Kesküla
pearaamatupidaja
tel 667 5561
regina.keskula@topauto.ee
      Kristina Epner
finantsjuht / juhatuse liige
tel 667 5555
kristina.epner@topauto.ee