ME OLEME SEAT

SEAT on omas sektoris ainus ettevõte, mis algusest lõpuni konstrueerib, arendab, toodab ja müüb sõiduautosid Hispaanias. Martorellis (Barcelonas) asuva peakorteriga rahvusvaheline ettevõte, Volkswagen Group’i liige, ekpordib oma toodangust ligi 75% tervelt 72 eri riiki. SEAT on Hispaanias turuliider ning 2010. aastal ulatus ettevõtte käive u 4,7 miljardi euroni ja kogumüük 339 500 autoni.


SEAT Group annab oma kolmes tootmiskeskuses Barcelonas – Zona Franca, El Prat de Llobregat ja Martorell – tööd 13 000 professionaalile. Just nendes tehastes valmivad koos teiste mudelitega SEATi kõige edukamad mudelid Ibiza ja Leon. SEAT Alhambra tootmine toimub aga Volkswagen Group’i Portugalis Palmelas asuvas tehases.

 

Rahvusvahelisel Hispaania autotootjal on olemas ka teadus- ja tehnokeskus, mis koondab rohkem kui 900 inseneri, kelle ülesandeks on olla Hispaania uurimis- ja arendustegevuse suurima tööstusinvestori põhijõuks uute innovaatiliste lahenduste väljatöötamisel. SEAT on deklareerinud oma pühendumist keskkonnakaitsele ning kogu ettevõtte tegevus on rajatud säästva arengu põhimõtetele, mille eesmärgiks on CO2-heitmete vähendamine, energiasäästlikkus ning ressursside ringlussevõtt ja taaskasutamine.


Loe põhjalikumalt SEATist