Ettevõttest

Topauto on tegutsenud Eesti autoturul juba aastast 1994. Alustasime Suzukiga, peatselt lisandus SEAT. Aastal 2004 lisandus Suzukile ja SEATile ka Hyundai lai mudelivalik ning uueks nimeks sai senise AS Japauto asemel ettevõtte uusi suundi paremini iseloomustav AS Topauto. Alates 2007. aastast esindame ka Isuzut.


Meie mudelivalikus on üle 30 erineva automudeli neljalt eri tootjalt. Järelteeninduse poolelt tegeleme nii hoolduse, remondi, kere- ja värvitööde, diagnostika kui ka sise-, välis- ja keemilise puhastusega. Lisaks sellele pakume oma klientidele rendiautosid ning teid ootavad meie juures wifi kohvik, internetipunkt jne.


Selline teenustepakett annab meile võimaluse kasutada sloganit Topauto – täisteenusautomaja.  
 

Mitme erineva automargi esindamine on tinginud vajaduse haarata turgu laiemalt ning annab meile võimaluse minna kaasa Euroopa uueneva autoturu värskete arengusuundadega. See tähendab eelkõige seda, et elujõulist teeninduskvaliteeti suudavad tulevikus pakkuda vaid suured autokeskused. Ka see on uue nime valiku üks põhjustest. Nimi Topauto on laiema tähendusega, samas sarnaneb nii kõlaliselt kui ka kirjapildilt firma senise nimega Japauto.

 

Viimastel aastatel valmis meil uus 900 m² kereremondi- ja värvitöökoda, samuti avasime uue ja avara üle 1500 m2 üldpinnaga Hyundai müügi- ja teeninduskeskuse ning üle 600 m2 müügipinnaga moodsa kasutatud autode salongi. Sõpruse pst 18c asuvas keskuses on ka Baltimaade ainus Isuzu salong.


Lisaks Tallinna esindusele on meil seitse edasimüüjat üle Eesti. Topauto sidusettevõtted tegutsevad Tartus ja Pärnus. Lisaks on meil lepingulised edasimüüjad Narvas, Viljandis, Jõhvis, Haapsalus ja Kuressaares.


Oleme aastaid toetanud Jazzkaart, 2008. aastast oleme ka Eesti Suusaliidu sponsor, toetame motosportlasi, kes võistlevad meie toodetel. Tuntuim neist on Urmo Aava Suzuki Swift JWRC-l. Lisaks oleme pea igal aastal valinud ühe toetatava kultuuriprojekti: näiteks aitasime Eesti Kunstimuuseumit maailmakuulsa Hispaania sürrealisti Joan Miró näituse Eestisse toomisel.


AS Topauto kuulub ELKE Grupi kontserni. ELKE kontserni ettevõtete missiooniks on pakkuda oma praegustele ja tulevastele klientidele parimat sõiduki soetamise ja omamise kogemust.


Lugupidamisega
AS Topauto juhatus