TÄIESTI UUS SEAT ATECA
Elu linnas käib nüüdsest uutmoodi
Tuliuus SEAT Ateca laseb Teil läheneda oma argipäevale teistmoodi ning näha asju täiesti uue nurga alt. See on varustatud kõige vajalikuga, et muuta tavaline pisut ebatavaliseks ning lisada Teie igapäevaellu ikka ja jälle midagi imelist.
VÕIMAS JA ÖKONOOMNE
Säästa särtsakalt
Töölesõit pole kunagi olnud nauditavam kui nüüd. Võite end hästi tunda, teades, et uue SEAT Ateca mootor pole mitte ainult võimas, vaid ka ülimalt säästlik.
KÕRGTASEMEL SUUTLIKKUS
Usaldusväärne linnaliikluses.
Uus SEAT Ateca on varustatud tipptasemel sõidutehnoloogiatega ning saab erakordselt hästi hakkama mis tahes teeoludes. Tänu esmaklassilisele suutlikkusele on sõit linnatänavatel puhas rõõm, mis pakub Teile täiesti uut moodi sõiduelamusi.

 

 

VÄLISDISAIN
Põnev urbanistlik elegants

TÄIESTI UUS SEAT ATECA

 
Loodud argipäeva nautimiseks – iga päev

LED-tuled

 
Täis-LED-esituled rõhutavad modernset disaini ja teevad sõidu ohutumaks.

Erikujundusega veljed

 
19-tollised valuveljed lisavad dünaamilist elegantsi.

Panoraamkatus

 
Panoraamkatus annab sära ka kõige tavalisemale päevale.

Külgvaade

 
Ateca sihikindlat profiili ehivad teravad piki külgi jooksvad jooned.

Tervitusvalgustus

 
Aitab pimedas alati õige tee leida.

Tagantvaade

 
Dünaamiline ja eristuv stiil

TERVITUSVALGUSTUS
Alati nähtav
Oma auto ülesleidmine suurest linnaparklast võib mõnikord närvi päris mustaks ajada, kuid Ateca tervitusvalgustusega ei ole see enam probleem. Küljepeeglitesse paigaldatud lampide poolt maapinnale tekitatud valgussõõris joonistub selgelt välja Ateca nimi ja siluett. See tähendab, et leiate tee oma autoni pimedas alati üles.
MEELEOLUVALGUSTUS
Iga tuju jaoks oma värv
Mitmevärviline meeleoluvalgustus uue SEAT Ateca salongis laseb Teil valida sobiva tooni igaks reisiks ning näha kõike uues valguses. Ustesse integreeritud valgustus heidab reljeefsetele uksepindadele elegantset kaskaadina langevat valguskuma. Valikus on kaheksa erinevat värvitooni alates jäävalgest kuni päikeseloojangu oranžini. Ka valgustugevust saate vastavalt soovile ise muuta.
 
SISEKUJUNDUS
Stiilne linnaelu

Nahkkattega rool

 
Parimad materjalid iga detaili jaoks

Tagaiste

 
Suur istumisruum tähendab mugavamat sõitu.

Pakiruum –
510 l või rohkem

 
Piisavalt ruumi, et mahutada oma ellu kõik, mida soovite.

Alcantarast istmekatted

 
Kvaliteetmaterjalist istmekatted lisavad sõidumugavust.

Armatuurlaud

 
Kvaliteetviimistlusega, ergonoomiline ja juhikeskne
Tuliuue SEAT Ateca kõik sisepinnad on kaetud kvaliteetmaterjalidega ning selle nahkkattega rool ja käigukang lausa kutsuvad sõitma. Mugavus- ja kvaliteeditaset tõstavad veelgi Alcantarast istmekatted, mis on saadaval koos Xcellence-varustustasemega või valikvarustusena mudelile Style. Iga detail uue linnamaasturi sees on tehtud valmis ülima täpsusega ning täiuslikus kooskõlas kõigi ülejäänud elementidega.
 
TEHNOLOOGIA
Nutikalt tänavale
Kasutage ära iga minutit oma päevast ja püsige kõigega kursis, kaotamata hetkekski sidet välismaailmaga. See käib lihtsalt, sest saate oma nutitelefoni uue SEAT Ateca multimeediasüsteemiga ühendada ja kasutada seda auto 8-tollise puuteekraani vahendusel. Tänu Full Link-tehnoloogiale saate kõiki oma mobiiliäppe nüüd ohutult ka teel olles kasutada. Veelgi enam – uusim tehnoloogia laseb Teil oma telefoni isegi juhtmevabalt laadida. Pange lihtsalt nutitelefon laadija peale ning SEAT Ateca hoolitseb ülejäänu eest ise.
SEAT DRIVE PROFILE
Väle igas olukorras
SEAT Drive Profile-süsteemi lüliti laseb Teil nautida sõitu endale kõige meelepärasemal viisil. Uus Ateca kohaneb Teie vajaduste ja teeoludega, kui valite sõitmiseks normaalse, sportliku, säästliku või individuaalse sõidurežiimi. Nelikveolise mudeli puhul on valikus ka režiimid sõiduks maastikul ja lumes.