TEHNOLOOGIA
Nutikalt tänavale
Kõige edumeelsemad tehnoloogiad uue SEAT Ateca sees ja väljas hoolitsevad igapäevaelu sujuva kulgemise eest, vähendades stressi ja pannes Sind hindama aega, mille veedad sõiduteel.
JUHTMEVABA LAADIJA
Aku tühi? Pole probleemi.
Kui avastad, et Sinu nutitelefoni aku on tühjenenud, pane telefon lihtsalt juhtmevaba laadija peale ning see teeb kõik ülejäänu juba ise.

 

TÄISVAATEKAAMERA JA ISEPARKIMISSÜSTEEM
Parkimine on tehtud nii lihtsaks
Parkimine on nüüd palju pingevabam tänu kaameratele, mis näitavad 360-kraadist vaadet ümber auto, ning iseparkimissüsteemile (Park Assist), mis mõõdab ultrahelianduritega kaugust auto taga olevate takistusteni ning keerab koguni ise rooli.
 
VABAKÄETEHNOLOOGIAD
Elu lihtsam pool
1
2
4
3
1. ISEAVANEV ELEKTRILINE TAGALUUK
Tänu virtuaalsele pedaalile – auto all asuvale andurile – saab uue SEAT Ateca pakiruumi avada käte abita. See tähendab, et tagaluuk läheb ise lahti, kui Sul on käed parajasti asju täis – ilma et peaksid sõrmegi liigutama.
2. VÕTMEVABA SISENEMISSÜSTEEM
Selle süsteemi puhul pole auto ukselukkude avamiseks enam võtmeid vaja taskust või kotist välja otsida. Mine lihtsalt auto poole ning kui oled piisavalt lähedal, teeb auto ise uksed lukust lahti.
3. TUKSUV KÄIVITUSLÜLITI
Käivituslüliti valgustus süttib ning hakkab südame kombel tuksuma iga kord, kui juht koos võtmega autole läheneb.
4. ELEKTRILINE VEOKONKS
Kasutades seda nutikat funktsiooni, saad elektritoitel töötava veokonksu vaid ühe nupuvajutusega auto tagaserva alt välja keerata. Uue SEAT Atecaga oled kõigeks valmis.
   
VÕIMSUS JA SÄÄSTLIKKUS
Kokkuhoidlik linnas
Igapäevasõitudeks soetatud auto puhul on hea teada, et selle mootor pole mitte ainult võimas, vaid ka säästlik. Uus SEAT Ateca ei tee kokkuhoidlikkuse nimel järeleandmisi võimsuse arvelt. See tähendab, et autosõit on alati vaid puhas rõõm.
SEAT DRIVE PROFILE
Sõida, nagu Sina soovid
Uus SEAT Ateca on väle igas olukorras, sest laseb Sul valikulülitit keerates auto sõidurežiimi väga lihtsalt ise muuta. Sul on võimalus valida 6 eri režiimi vahel: normaalne, säästlik, sportlik, personaalne, maastikusõidu või lumise tee režiim.