UMMIKUABI
Peata stress ja alusta nautimist
Uues SEAT Leonis võid muuta liiklusummiku võimaluseks lõdvestuda. Ummikuabi hindab kaugust teistest autodest ning kontrollib kiirendust ja aeglustust.
JALAKÄIJATE KAITSE
Alati valmis
Lisasilmapaar ei tee kunagi halba. Jalakäijate kaitse tajub, kui keegi ületab sõiduki eest teed, ning annab Sulle enne automaatselt rakenduvaid pidureid akustilise ja visuaalse signaaliga märku.
HÄDAOLUKORRA ABI
Hoolitsedes Sinu eest
Uues SEAT Leonis saad lõdvestuda, teades, et hädaolukorra abi tegutseb siis, kui Sa ise seda ei suuda, rakendades automaatselt pidureid, et Sind alarmeerida, ja lõpuks peatab auto.
VÄSIMUSE TUVASTAMISE SÜSTEEM
Erksad silmad
Aktiivne elu on täis põnevust ja see võib igaühte väsitada. Sa ei pea muretsema, kui oled maanteel, kuna väsimuse tuvastamise süsteem hoiab Sind ärkvel.
KOHANDUV PÜSIKIIRUSEHOIDJA
Veidi lisaabi
Määra ühtlane kiirus ning naudi igat ühepäevareisi. Kohanduv püsikiirusehoidja kannab vastavalt liiklusele hoolt kiirenduse ja aeglustuse eest, seega saad võtta jala pedaalilt ning puhata. 
 
FUNKTSIOONIDE ÜKSIKASJAD
JUHTIMISASSISTENT
 
SÕIDURAJA ABI
Sõiduraja abi aitab Sul jääda kavandatud sõidurajale, hoiatades, kui Sa hakkad kalduma kõrvalrajale, ning korrigeerib automaatselt auto trajektoori.
KAUGTULEDE ASSISTENT
Kaugtulede assistent lülitab automaatselt sisse täis- või lähituled. See tuvastab vastassuuna liikluse ja eessõitvad sõidukid ning lisaks ka valgustatud asulad.
LIIKLUSMÄRGITUVASTUS
Liiklusmärgituvastus on sünkroniseeritud Sinu auto esikaameraga; sensorid tuvastavad kiirusepiiranguid, möödasõidupiiranguid ja teetöid, et hoiatada Sind selle eest, mis on tulemas.