TURVALISUS
Moodne turvalisus
Tänu uues SEAT Leon CUPRAs olevatele tehnoloogiatele nagu jalakäijate kaitse ja ummikuabi tunned Sa end alati turvaliselt. Moodsa tehnoloogia abil saavutad oma täispotentsiaali.
UMMIKUABI
Stressivaba
Uues SEAT Leon CUPRAs võid Sa muuta liiklusummiku võimaluseks lõdvestuda. Ummikuabi hindab kaugust teistest sõidukitest ning kontrollib automaatselt kiirendust ja aeglustust.

 

LIIKLUSMÄRGITUVASTUS
Vaadates ette
Liiklusmärgituvastus on sünkroniseeritud Sinu auto esikaameraga; sensorid tuvastavad kiirusepiiranguid, möödasõidupiiranguid ja teetöid, et hoiatada Sind selle eest, mis on tulemas.
 
PASSIIVSED TURVASÜSTEEMID
Sinu isiklik abiline
 
JALAKÄIJATE KAITSE
Jalakäijate kaitse tajub, kui keegi ületab sõiduki eest teed, ning annab Sulle enne automaatselt rakenduvaid pidureid akustilise ja visuaalse signaaliga märku.
ELEKTROONILINE STABIILSUSKONTROLL (ESP)
Mõeldud Sinu auto liikumiste prognoosimiseks – elektrooniline stabiilsuskontroll kasutab rataste kulgemise jälgimiseks sensoreid ja kui need hakkavad libisema, võtab see juhtimise üle.
HÄDAOLUKORRA ABI
Uues SEAT Leon CUPRAs saad lõdvestuda, teades, et hädaolukorra abi tegutseb siis, kui Sa ise seda ei suuda, rakendades automaatselt pidureid, et Sind alarmeerida, ja lõpuks peatab auto.
     

 

VÄSIMUSE TUVASTAMISE SÜSTEEM
Lisatõuge
Kiire elu on täis põnevust ja see võib igaühte väsitada. Sa ei pea muretsema, kui oled maanteel, kuna väsimuse tuvastamise süsteem hoiab Sind ärkvel.
SÕIDURAJA ABI
Õigel sõidurajal
Jää kindlalt oma soovitud sõidurajale, lastes sõiduraja abil end hoiatada, kui auto juhuslikult kõrvalrajale kaldub. Süsteem korrigeerib automaatselt Sinu uue SEAT Leon CUPRA trajektoori, et aidata tal rajal püsida.