TURVALISUS
Ära muretse
Meelerahu on lapsevanematele alati kõige olulisem. Seetõttu saad tänu uue SEAT Leon ST tehnoloogiatele – väsimuse tuvastamisele ja kohanduvale püsikiirusehoidjale – olla kindel, et tunned end koos perega alati turvaliselt.
UMMIKUABI
Peata stress ja alusta nautimist
Uues SEAT Leon ST-s võid muuta liiklusummiku võimaluseks lõdvestuda. Ummikuabi arvutab kaugust teistest autodest ning kontrollib Sinu kiirendust, säilitades ohutu ja ühtlase kauguse eespool olevast sõidukist.
KOHANDUV PÜSIKIIRUSEHOIDJA
Veidi lisaabi
Määra püsikiirus ja naudi igat pere väljasõitu. Kohanduv püsikiirusehoidja kannab vastavalt liiklusele hoolt kiirenduse ja aeglustuse eest, seega saad võtta jala pedaalilt ning puhata.
 
JUHTIMISASSISTENDI PAKETT
Muretu elu
 
VÄSIMUSE TUVASTAMISE SÜSTEEM
Pereelu on täis põnevust ja see võib meist igaühe ära väsitada. Sa ei pea muretsema, kui oled maanteel, kuna väsimuse tuvastamise süsteem hoiab Sind ärkvel.
KAUGTULEDE ASSISTENT
Kaugtulede assistent lülitab automaatselt sisse täis- või lähituled. See tuvastab vastassuuna liikluse ja eessõitvad sõidukid ning lisaks ka valgustatud asulad.
LIIKLUSMÄRGITUVASTUS
Liiklusmärgituvastus on sünkroniseeritud Sinu auto esikaameraga. Sensorid tuvastavad kiirusepiiranguid, möödasõidupiiranguid ja teetöid, et hoiatada Sind selle eest, mis on tulemas.
 
JALAKÄIJATE KAITSE
Alati valmis
Lisasilmapaar ei tee kunagi halba. Jalakäijate kaitse tajub, kui keegi ületab sõiduki eest teed, ning annab Sulle enne automaatselt rakenduvaid pidureid akustilise ja visuaalse signaaliga märku.
STOP & GO
Säästa keskkonda
Vähenda heitkoguseid ja säästa raha. Stop and Go funktsioon lülitab mootori välja, kui Su auto seisab. Niipea kui eesolev auto hakkab liikuma, mootor käivitub ja Sa oled valmis sõitma.