TURVALISUS
Ideaalne kaaslane
Tänu uues SEAT Leon X-PERIENCE'is kasutatud tehnoloogiatele, näiteks jalakäijate kaitse ja ummikuabi, võid võtta ette mis tahes seikluse ja tunda end samas turvaliselt. Moodne tehnoloogia tagab selle, et saad minna ükskõik kuhu ja igale poole.
UMMIKUABI
Pole raisatud aega
Ummikuabi muudab ummiku kergesti läbitavaks. Lihtsalt lase sellel funktsioonil automaatselt kiirendada ja aeglustada, nii et Sa saad keskenduda sõidu nautimisele.

 

JALAKÄIJATE KAITSE
Alati valvel
Jalakäijate kaitse tajub, kui keegi ületab sõiduki ees teed, ning annab Sulle enne automaatselt rakenduvaid pidureid akustilise ja visuaalse signaaliga märku.
KOHANDUV PÜSIKIIRUSEHOIDJA JA LÄHIÜMBRUSE JÄLGIMISSÜSTEEM
Kohane ja naudi
Maanteel sõitmine ei ole kunagi olnud lihtsam. Kohanduv püsikiirusehoidja kiirendab või aeglustab, arvestades samas alati kaugust eesolevast autost.
HÄDAOLUKORRA ABI
Hoolitsedes Sinu eest
See nutikas funktsioon jälgib juhi tegevusi, näiteks kiirendamist, pidurdamist ja rooliminst. Kui süsteem tuvastab ebakorrapärasusi, näiteks mittereageerimine, hoiatab see juhti pidurdamisega, hoides samas vahemaad ja korrigeerides roolimist. Kui juht jätkuvalt ei reageeri, peatub auto kindlalt.
 
JUHTIMISASSISTENDI PAKETT
Muretu elu
 
VÄSIMUSE TUVASTAMISE SÜSTEEM
Seikluslik päev võib Sind tõesti ära kurnata. Sa ei pea muretsema, kui oled maanteel, kuna väsimuse tuvastamise süsteem hoiab Sind ärkvel.
SÕIDURAJA ABI
Jää kindlalt oma soovitud sõidurajale, lastes sõiduraja abil end hoiatada, kui auto juhuslikult kõrvalrajale kaldub. Samuti korrigeerib süsteem automaatselt Sinu auto trajektoori, et aidata sel teel püsida.
LIIKLUSMÄRGITUVASTUS
Liiklusmärgituvastus (Traffic Sign Recognition) on sünkroniseeritud Sinu auto esikaameraga. Sensorid tuvastavad kiirusepiiranguid, möödasõidupiiranguid ja teetöid, et hoiatada Sind selle eest, mis on tulemas.