TEHNOLOOGIA
Nutitehnoloogia
Mõnikord võib olla oma aktiivse eluga sammu pidamine keeruline. Siis on kindlasti abi sellest, kui Sul on olemas vajalik tehnoloogia, mille abil toimib kõik tõrgeteta. Uus SEAT Leon toob endaga kaasa kõige uuemad arengud, et saaksid igat hetke nautida.
JUHTMEVABA LAADIJA
Vabakäe-elu
Varuplaani olemasolu on loomulik, kuid uues SEAT Leonis saad Sa lõõgastuda. Kui telefoniaku saab tühjaks, on Sul alati juhtmeta laadija käepärast. Mis saab veel parem olla? Vähem juhtmeid, vähem segadust!

 

TAHAVAATEKAAMERA
Lisasilmapaar
Millised autojuhid ei vajaks silmi kukla taga? Uuel SEAT Leonil on tahavaatekaamera. Selle funktsiooni abil ei jää Sa ilma millestki, mis toimub Sinu taga.
 
MUGAVUS JA TEHNOLOOGIA
Istu mugavalt ja lõdvestu
 
1
2 4
3
 
1. VIHMA- JA VALGUSSENSOR
Vihmasensor tuvastab, kui sajab vihma, ning lülitab automaatselt klaasipuhastid tööle – see on tõesti lihtne! Valgussensoriga määrab Sinu uus SEAT Leon kindlaks, kuidas peaksid esituled olema seadistatud.
2. VÕTMETA SÜSTEEM
Kas Su käed on asju täis? Loomulikult! Kessy võtmeta pääsu abil saad uut SEAT Leoni lukustada või lukust lahti teha sõrmegi liigutamata.
3. MINU SÜDAMELÖÖKIDE FUNKTSIOON
Auto, mis liigub Sinu enda rütmis. SEAT Leon pakub alati sooja vastuvõttu, käivitusnupp helendab, kui lähened autole, võti käes.
4. SEATI SÕIDUPROFIIL
Asjad ei lähe alati nii, nagu soovid, ning elu võib olla ettearvamatu. Oma autos on Sul siiski kõik kontrolli all. Vali tavapärase, sportliku, öko ja individuaalse sõiduviisi vahel, et olla kindel, et asjad lähevad alati Sinu valitud teed pidi.