TEHNOLOOGIA
Nüüdisaegne lapsevanemaks olemine
Uues SEAT Leon ST-s on olemas kogu tehnoloogia, lapsevanemaks olemise iga hetke nautimiseks. Et iga sõit laabuks tõrgeteta on sinna lisatud ka juhtmeta laadija funktsioon ja parkimisassistent.
JUHTMEVABA LAADIJA
Varuplaan
Varuplaani olemasolu on loomulik, kuid uues SEAT Leon ST-s saad Sa lõõgastuda. Kui telefoniaku saab tühjaks, on Sul alati juhtmeta laadija käepärast. Mis saab veel parem olla? Vähem juhtmeid, vähem segadust!

 

VÕTMETA SÜSTEEM
Väike abikäsi
Lukusta ja ava uus SEAT Leon ST eelnevalt oma võtmeid otsimata. Võtmeta pääsu süsteem teeb seda automaatselt Sinu eest.
 
PARKIMISASSISTENT
Perfektne parkimine
 
 
TAHAVAATEKAAMERA
Millised autojuhid ei vajaks silmi kukla taga? Uuel SEAT Leon ST-l on tahavaatekaamera. Selle funktsiooni abil ei jää Sa ilma millestki, mis toimub Sinu taga.
EESMINE JA TAGUMINE PARKIMISDISTANTSI KONTROLL
Eesmine ja tagumine parkimisdistantsi kontroll annab Sulle audiohoiatuse, andes märku sellest, kui Sa võid sattuda ligidal olevale objektile liiga lähedale.
TAGUMINE PARKIMISDISTANTSI KONTROLL
Uus SEAT Leon ST näeb seda, mida Sina ei näe. See hoiab Sind ohutus kauguses takistustest, mis võivad olla Sinu taga, kui üritad parkida.
NAVY SYSTEM PLUS
Õigel teel
8-tollise puutetundliku ekraaniga Navi System Plus aitab leida kiireima tee sinna, kuhu iganes on vaja minna. Niisiis, kas viid oma poja jalgpallivõistlustele või lähed lihtsalt poodi, jõuad sinna alati õigel ajal.

 

TEHNOLOOGIA
Nutikad lisad
 
 
SEATi SÕIDUPROFIIL
Oma autos on Sul kõik kontrolli all. Vali tavapärase, sportliku, öko ja individuaalse sõiduviisi vahel, et olla kindel, et asjad lähevad alati Sinu valitud teed pidi.
VIHMA- JA VALGUSSENSOR
Vihmasensor tuvastab, kui sajab vihma, ning lülitab automaatselt klaasipuhastid tööle – see on tõesti lihtne! Valgussensoriga määrab Sinu uus SEAT Leon ST kindlaks, kuidas peaksid esituled olema seadistatud.
ELEKTRILINE SEISUPIDUR
Kui Sul on palju asju mõttes, siis on hea teada, et elektriline seisupidur rakendub automaatselt, kui peatud. See funktsioon hoiab ära auto veeremise paigal seistes või kui alustad sõitu Auto Hold-funktsiooniga. Jälle üks asi vähem, mille pärast muretseda.