TEHNOLOOGIA
Moodne veetlus
Lase arenenud tehnoloogial oma meelt lahutada, sellal kui avastad uusi teid. Mugavate tehnoloogiate abil, nagu juhtmeta laadija ja Kessy võtmeta süsteem, saad lõdvestuda ja nautida seni avastamatut.
JUHTMEVABA LAADIJA
Mine kaugemale
Hoia oma auto segadusevaba, ei juhtmetele! Juhtmeta laadijaga (Wireless Charger) võid Sa olla kogu päeva teel, muretsemata aku tühjenemise pärast.

 

KESSY VÕTMETA SÜSTEEM
Käsi pole vaja!
Kas Sinu käed on alati täis, valmis järgmiseks seikluseks? Kessy võtmeta süsteemi abil saad Sa uut SEAT Leon X-PERIENCE`i lukustada või lukust lahti teha sõrmegi liigutamata.
 
PARKIMISASSISTENT
Ideaalne täpsus
 
 
TAHAVAATEKAAMERA
Millised autojuhid ei vajaks silmi kukla taga? Uuel SEAT Leon X-PERIENCE'il on tahavaatekaamera (Rear View Camera). Selle funktsiooni abil ei jää Sa ilma millestki, mis toimub Sinu taga.
EESMISED JA TAGUMISED PARKIMISANDURID
Parkimisandurid hoiatavad Sind, kui auto esi- või tagaosa satub mõnele objektile liiga lähedale. See aitab vältida väikeste kriimustuste teket.
TAGUMINE PARKIMISDISTANTSI KONTROLL
Alati on hea teada, kui asud õigel teel. Tagumine parkimisdistantsi kontroll (Rear Parking Distance Control) aitab veenduda selles, et Sul on alati ideaalne vahemaa ükskõik millega, mis võib asuda Sinu taga.

 

4DRIVE NELIKVEDU
Mine kõrvalistele teedele
Uus SEAT Leon X-PERIENCE, millel on maailma üks moodsaimatest ja tõhusaimatest 4Drive-nelikveosüsteemidest, saab hakkama ükskõik millistel teedel. Kasutades viienda põlvkonna Haldex-sidurit, reageerib 4Drive kohe igale mõeldavale sõiduolukorrale, andes Sulle mis iganes tingimustes rohkem haaret ja kiirust.
NAVI SYSTEM PLUS
Uute suundade otsing
Navi System Plus tuleb koos 8-tollise infotainment-süsteemiga ja pakub marsruudi kohta uusimat informatsiooni, et aidata Sul teed leida. Teelt eksides võid avastada palju uut, kuid alati on hea teada ka tagasiteed.

 

LISAD
Rohkem avastamiseks
 
 
DSG-AUTOMAATKÄIGUKAST
Automaatne mugavus kombineeritud manuaalse kiirusega. DSG-käigukast võimaldab Sul nautida sujuvat käiguvahetust, mis tähendab väiksemat võimsusekadu.
VIHMA- JA VALGUSSENSOR
Vihmasensor tuvastab vihmasaju ning paneb automaatselt klaasipuhastid tööle. Ükskõik, milline on ilm, uus SEAT Leon X-PERIENCE on selleks valmistunud.
ELEKTRILINE SEISUPIDUR
Mugavus võib olla igal kujul. Vaid ühe lülitiklõpsuga on Sinu uus SEAT Leon X-PERIENCE sama valmis kui Sina.

 

FULL LINK TEHNOLOOGIA
Meelelahutus kõigil teedel
Uues SEAT Leon X-PERIENCE'is saad nutitelefoni ühendada autoga, kasutades sõltuvalt oma seadmest kas Apple Car Play™, Android Auto™ või Mirror Link™ tehnoloogiaid. See tähendab, et oled ühenduses iga seikluse ajal.
SEATI SÕIDUPROFIIL
Oled õigel teel
Uues SEAT Leon X-PERIENCE'is on kontroll alati Sinu käes. Vali öko, mugava, tavapärase, sportliku ja individuaalse sõiduviisi vahel, et olla kindel, et asjad lähevad alati Sinu valitud teed pidi, ükskõik kui kõrvalises kohas Sa ka ei asuks.