TEHNOLOOGIA
Istu mugavalt ja naudi
Las arenenud tehnoloogiad nagu juhtmeta laadija ja Kessy võtmeta süsteem võtavad Sult teel olles stressi, nii et saad lihtsalt mugavalt istuda ja nautida iga hetke teel.
JUHTMEVABA LAADIJA
Alati liikvel
Hoia oma auto segadusevaba, ei juhtmetele! Juhtmeta laadijaga võid Sa olla kogu päeva teel, muretsemata aku tühjenemise pärast.

 

CUPRA SÕIDUPROFIIL
Kohandatud sooritusvõime
Uue SEAT Leon CUPRA sooritusvõime kohaneb Sinu järgi. CUPRA, sportlik, mugav või individuaalne sõiduviis pakuvad ideaalset seadistust igaks teeks.
KESSY VÕTMETA SÜSTEEM
Vaata, käsi pole vaja!
Kas Su käed on pidevalt kinni? Kessy võtmeta süsteemi abil saad Sa uut SEAT Leon CUPRAt lukustada või lukust lahti teha sõrmegi liigutamata.
 FULL LINK TEHNOLOOGIA
Alati meelelahutuslik
Uues SEAT Leon CUPRAs saad Sa nutitelefoni ühendada autoga, kasutades Apple Car Play™, Android Auto™ või Mirror Link™ tehnoloogiaid, sõltuvalt oma seadmest. Saad teel olles oma mobiiltelefoni maksimaalselt kasutada.
 NAVI SYSTEM PLUS
Õigel teel
Alati õigel teel, uus Leon CUPRA hoiab Sind õigel kursil tänu viimasele GPS-tehnoloogiale Navi System Plus.
TAHAVAATEKAAMERA
Lisasilmad
Millised autojuhid ei vajaks silmi kukla taga? Uuel SEAT Leon CUPRA-l on tahavaatekaamera (Rear View Camera). Selle funktsiooni abil ei jää Sa ilma millestki, mis toimub Sinu taga.
 
LISAD
Lisatud adrenaliin
 
 
DSG-AUTOMAATKÄIGUKAST
Automaatne mugavus kombineeritud manuaalse kiirusega. DSG-käigukast võimaldab Sul nautida sujuvat käiguvahetust, mis tähendab väiksemat võimsusekadu.
EESMINE DIFERENTSIAALILUKK
Eesmine diferentsiaalilukk kannab kurvis jõu välimisele rattale, suurendades uue SEAT Leon CUPRA haardumist ja vältides võimsusekadu.
SPORT HMI
Funktsioon vastab CUPRA Sport HMI-tehnoloogiale. Kolm näidikut pakuvad informatsiooni õli temperatuuri, turbo rõhu sisselaske ja G-jõudude kohta.
 
4DRIVE NELIKVEO MOOTOR
Julge kogeda
Koge meie seni võimsaima, 300 hj mootori põnevust uues SEAT Leon CUPRAs. Kui soovid lisavõimsust, siis ära enam edasi otsi. Ning tead mis? CUPRA ST-ga saad Sa nautida ka meie maailmaklassi 4Drive-nelikveosüsteemi. Niisiis, mida Sa ootad?