DISAIN
Kõige moodsam veetlus
Uus SEAT Leon on moodsa ja ikoonilise kujuga, mis annab sellele iga tegevusega sobiva iseloomuliku veetluse. Selles on palju ruumi elu parimate hetkede nautimiseks, mis võimaldab Sul piiranguteta päevale vastu astuda.
VÄLISDISAIN
Ikoonilise kujuga
Uue SEAT Leoni välimus muudab selle silmapilkselt veetlevaks. Selle disainijooned on hoolikalt valmistatud, et luua voolujoonelist ja stiilset kuju, samas lisavad esi- ja tagapõrkerauad unikaalset iseloomu.
SALONGI DISAIN
Astu sisse
Uue SEAT Leoni sisemus on loodud Sinu kaassõitjaid ja mis veelgi olulisem, just Sind silmas pidades. Kvaliteetne sisustus ja palju ruumi, lisaks äsja loodud juhikeskne armatuurlaud ja LED-valgustitega juhi konsool. Ergonoomiline disain tagab Sulle lihtsa juurdepääsu kõikidele auto imelistele funktsioonidele, tagades mugavuse ka tagaistmel.

VARUSTUSTASE

XCELLENCE

 

XCELLENCE
Õigesti elatud elu
Naudi silmapaistvalt stiilset elu XCELLENCE'i varustusega uue SEAT Leoniga. Võta igast sõidust maksimum ja seda koos täiendava elegantsiga, mille tekitavad kroomdetailid ja muu eriline viimistlus.

ILUVÕRE

 

Kaasaegne ja pilkupüüdev välimus

KROOMDETAILID

 

Viimistletud vähese luksusega

VALUVELJED

 

Eksklusiivne disain

LED-TAGATULED

 

Täiuslik disaini ja tehnoloogia kooskõla.

ARMATUURLAUD

 

Ergonoomiliselt disainitud juhile

 

 

VARUSTUSTASE

FR

 

FR
Dünaamilisus igas detailis
FR Trim sobib sportlikuma vaimuga ja lisab SEAT Leonile rohkem dünaamilisust. 17” valuveljed, eksklusiivne salongipolster ja nahkkattega rool lasevad Sul sõna otseses mõttes katsuda kvaliteeti.

FR LOGO

 

Eksklusiivne detailne viimistlus

ALUMIINIUMIST UKSELÄVI

 

Pilkupüüdvad detailid

NAHKKATTEGA ROOL

 

Tunneta kvaliteeti

FR NAHAST KÄIGUKANGINUPP

 

Tõeline kvaliteeditunnetus

ELEKTRILINE KATUSELUUK

 

Lase päikesepaiste sisse