DISAIN
Loodud seni avastamatu jaoks
Uus SEAT Leon X-PERIENCE pakub Sulle maksimaalset mitmekülgsust ja voolujoonelist disaini. Sellel on iseloomulik veetlus, mis sobib erinevate tegevuste jaoks. Veelgi enam, selles autos on palju ruumi elu parimate hetkede nautimiseks ning Sul on võimalik piiranguteta otsida seni avastamatut.
VÄLISDISAIN
Väljasõidud
Uuel SEAT Leon X-PERIENCE'il on see sama ikooniline kuju, mille poolest Leon on tuntud, ning täiuslikkuseni viimistletud disainijooned. Selle pikem kere vihjab salongi mugavusele ja ruumikusele. See on loodud, et pakkuda maksimaalset mitmekülgsust ja stiili. Mine õue ja otsi põnevust!
TÄIS-LED-ESITULED
Valgusta teed
Uue SEAT Leon X-PERIENCE'i täis-LED-esituled on omaette disainiikoonid. Toome ühe tunnusjoonena kokku ilusa disaini, täiustatud tehnoloogia ja turvalisuse.
ÜMBRUSVALGUSTUS
Värvikad seiklused
Lisa igale seiklusele natuke värvi mitmevärvilise ümbrusvalgustuse abil. Ükskõik, millises tujus Sa oled, naudi kõiki teid täpselt sel viisil, mille valid tänu 8 olemasolevale värvivalikule.
TÕSTETUD VEDRUSTUS
Kõrgemal pinnal
Tõstetud vedrustusega on uus SEAT Leon X-PERIENCE 15 mm kõrgem kui SEAT Leon ST, mis tähendab suuremat kõrgust maapinnast ja rohkem paindlikkust.
 
PAKIRUUMI MAHT
Ruum seikluste jaoks
Kui palju pakiruumi on liiga palju? Kui Sul on seikluslik elu, siis pole seda kunagi liiga palju. Oleme loonud ruumi kuni 1470 liitrile. Muljetavaldav, kas pole? Kui ruumi on nii palju, siis jääb ainult välja minna ja seigelda.

 

 

X-PERIENCE'i DETAILID
Pisiasjad
Auto, mis on loodud pakkumaks Sulle uusi elamusi, muudab oma omadustega iga hetke Sinu jaoks maksimaalselt nauditavaks.

Alcantara

 

Kõrgekvaliteetne pruun Alcantara polster

TEPINGUD

 

Salongi tepingudetailid on pilkupüüdvat oranži värvi

PANORAAMKATUSELUUK

 

Istu mugavalt ja naudi vaadet

SALONGI RUUM

 

Ergonoomiliselt disainitud
salong

UKSELÄVI

 

Viimistletud alumiiniumiga