DISAIN
Vormitud täiuslikkuseni
Uus SEAT Leon CUPRA on
vormitud kujult voolujooneliseks,
dünaamiliseks ja kaasaegseks.
Selle eriline moodne võlu tuleb
aerodünaamilistest disainijoontest, mis annavad silmailu sama palju kui sellega sõitmine naudingut.
VÄLISDISAIN
Igakülgne dünaamilisus
Välimus on mõnikord täpselt sama tähtis kui sisemus. Uue SEAT Leon CUPRA puhul on see ka täpselt sama kaunis. Disainijooned on vormitud põhjalikult, loomaks aerodünaamilist keret ja ikoonilist moodsat kuju, mis tuleb meelde, kui keegi ütleb „CUPRA“.
TÄIS-LED-ESITULED
Valgusta tänavat
Uue SEAT Leon CUPRA täis-LED-esituled on omaette disainiikoonid. Toome ühe tunnusjoonena kokku ilusa disaini, täiustatud tehnoloogia ja turvalisuse.

 

VÄLISDETAILID
Täiuslik viimistlus CUPRA jaoks

 

     
CUPRA ILUVÕRE
Klassikaline CUPRA: detailirohke iluvõre lisab Sinu SEAT LEONi esiosale stiili ja hoiaku. See sisaldab ka CUPRA tunnusmärki.
CUPRA SPOILER
Anna oma uuele SEAT Leonile aerodünaamiline välimus ja võidusõidu tunnetus tänu lihtsale, kuid kaunilt disainitud tagaspoilerile.
TOPELT VÄLJALASKETORU
Sinu uue SEAT Leon CUPRA tagaosa pole kunagi nii hea välja näinud. Topelttorud annavad CUPRA välimusele julge stiili. Topelt väljalasketoru on ümberehitatud selleks, et parandada sooritusvõimet ja kütusetarbimist, samuti andmaks CUPRAle iseloomulikku mürinat.
MITMEVÄRVILINE ÜMBRUSVALGUSTUS
Võimenda tunnet
Kaheksa saadaoleva värviga saad Sa uues SEAT Leon CUPRAs lisada soojust või hoida jahedust. Ükskõik, mida Sa teel tunned, on olemas värv, mis vastab Sinu tujule.
 
SALONGI DETAILID
CUPRA viimistlus
CUPRA puhul võid alati oodata pilkupüüdvat viimistlust, väikseimate detailideni välja. See avaldub kõrgekvaliteetselt ergonoomiliselt disainitud salongis, milles võid nautida sõidu igat väikest aspekti ja tunda teel tõelist rõõmu.

Alumiiniumist ukselävi

 

Eksklusiivne CUPRA ukselävi

Üksikistmed

 

Sportlik salong

Salongi disain

 

Ergonoomiline stiil

Elektriline katuseluuk

 

Lõõgastav sõit

Kroompedaalid

 

Dünaamiline puudutus

PAKIRUUMI MAHT
Ruum põnevuseks
Meie uue SEAT Leon CUPRA pakiruum mahutab kuni 1470 liitrit. Muljetavaldav, kas pole? Tänu ruumikusele on just nüüd õige aeg piire katsetada.