DISAIN
See on Sinu jaoks valmis.
Uus SEAT Ibiza on loodud linnaseiklusteks. Mis tähendab seda, et sellel on olemas kõik, mida tempoka linnaelu jaoks vajad. Nagu näiteks aerodünaamiline kuju, mis aitab liikuda kiiremini ja kaugemale, kulutades selleks vähem kütust. Ning suurem sõiduohutus ja stabiilsus, et võiksid end veelgi kindlamini tunda. Niisiis – kuhu tee meid täna viib?
TERAVAMAD JOONED
Kas pisut uhkeldada on tõesti patt?
Tugevad reljeefsed jooned uue SEAT Ibiza külgedel, mis on sündinud CAD-arvutiprogrammide ja põhjalike inseneri-teadmiste oskusliku kombinatsiooni tulemusel, annavad autole kiire ja väleda ilme, isegi paigal seistes. On aeg proovida midagi uut. Lihtsalt oma rõõmuks. Ja et seda teistelegi näidata.
 
ERIDISAINIGA XCELLENCE
Tavaline ei ole Sinu jaoks?
Ütle tere kõige täiuslikumale SEAT Ibizale.
 
GALERII
Xcellence
Kui soovid oma ellu midagi ebatavalist, vali uus Xcellence. Naudi selle üliteravate joontega siluetti ja 17-tolliseid valuvelgi. Elegantseid kaunite detailidega istmekatteid. Kontrastvärvi õmblusi roolil ja istmetel. Ja kogu seda suurepärast ruumi.

Mahukas pakiruum

 
Rohkem pagasit

Alcantara®

 
Muljet avaldav disain

17-tollised valuveljed

 
Efektne veeremine

Välisilme

 
Kaunid nurgad

Panoraamvaatega salong

 
Laseb välismaailma sisse
ERIDISAINIGA FR
Kiirus on meeleseisund.
Sportlik ja hea välimusega – mis Sind veel tagasi hoiab?
 
GALERII
FR
Soovid panna sisse kiiremat käiku? Uus SEAT Ibiza FR näitab, mis juhtub, kui võtta midagi suurepärast ja teha see veel paremaks. Vaata neid 18-tolliseid valuvelgi, panoraamkatust, topelt-väljalasketorusid ning musti istmekatteid, mida ehivad stiilsed kontrastõmblused.

Iluvõre

 
Lisa hoogu

Küljepeeglid

 
Näeme hiljem

Eristuv ilme

 
Avalda muljet

LED-tagatuled

 
Pidurda ja Sind märgatakse

Panoraamvaatega salong

 
Mõtle suurelt