HELISÜSTEEM
BeatsAudio™
Iga seiklus vajab taustaks oma muusikat. Ja uue SEAT Ibiza helisüsteem BeatsAudio™ tuleb oma jõulise 300 W võimendi, kuue kõlari ja tipptasemel bassikõlariga selle ülesandega suurepäraselt toime. Kulge klassika saatel. Või sobib Sinu teekonnaga tekno? Just nii, nagu Sul tuju on.
ROHKEM TEHNOLOOGIAT
Ja lõbu ei lõpe veel niipea!
 
     
VÕTMEVABA SÜSTEEM
Istu rooli ja alusta silmapilkselt sõitu. Samal hetkel, kui uus SEAT Ibiza Sinu lähenemisel automaatselt oma uksed lukust avab, hakkab käivituslüliti valgustus südame kombel tuksuma. Vaid üks vajutus ning mootor käivitub ja teekond võibki alata.
DRIVE PROFILE
Soovid sõita maanteel ühtlase sõidukiirusega? Lõõgastu. Eelistad sportlikumat sõidustiili? Vali topeltvedrustusega FR. Sulle meeldib teha asju enda moodi? Hästi. Tänu Drive Profile-süsteemile saad teha iga sõidu uue SEAT Ibizaga täpselt selliseks, nagu Sina soovid. Vali sõidurežiim ja naudi!
TAHAVAATEKAAMERA
Tahavaatekaamera – Sinu abikäsi tagurdamisel – edastab kujutise armatuurlauale, et teaksid, kuhu poole rooli keerata. Kui kõik on ilusti paika sätitud, juhi oma uus SEAT Ibiza täpselt õigele kohale. Ohutu, mugav ja lihtne.