en:Carworlds:Linnamaasturid EE/ET

Kõik. Valmis.

Tee oma unistused teoks! Meie linnamaasturite valik annab Sulle küllaga ruumi, täieliku turvatunde, kilomeetrite viisi sõidurõõmu ja lõpmatult palju põhjuseid elada täiel rinnal.

SEAT Arona

Meie kompaktmaastur.

Liigu enesekindlalt läbi maailma. Meie väike, ent tõeliselt stiilne ja mitmekülgne linnamaastur võib uhkust tunda julge välisilme, täis-LED-esitulede, uudsete valgustatud ventilatsiooniavade ja veel palju enama üle.

  • Kasutades rakendust SEAT CONNECT, on Sul juurdepääs oma SEAT Aronale ka siis, kui viibid sellest eemal – võid avada või sulgeda selle uksed ning kontrollida auto seisundit, kust iganes soovid.
  • SEATi 10,25" digitaalne näidikuplokk laseb oma kolmeks jaotatud ekraanil mugavalt valida ja kasutada kaarte, rakendusi, sõiduandmeid, sõiduraja hoidjat ja mitmeid teisi juhiabisüsteeme.
  • Sõida muretult edasi. Kasutajasõbralik turvatehnoloogia, nagu näiteks reisiabisüsteem Travel Assist, toetab Sind oma poolautonoomse juhtimisabiga teekonna igal etapil.

SEAT Ateca

Peremaastur.

Meie esimene SEATi linnamaastur – julge ja jõulisem kui kunagi varem – peab ajaga sammu, et moodsa elustiiliga vaevatult toime tulla. Aukartust äratava suutlikkuse ning 19-tolliste peenlihvitud valuvelgede ja sportliku väliskujunduse täiuslik kombinatsioon.

  • Sujuvalt sünkroonis. Juhtmevaba Full Link-tehnoloogia ühendab Sinu nutitelefoni info- ja meelelahutussüstemi 9,2" ekraaniga kohe, kui autosse sisened.
  • Asu mugavalt teele. SEAT Atecaga on kaasas SEAT CONNECT, mis laseb temperatuuri autos sobivaks reguleerida juba enne, kui ise sisse istud.
  • Mine lihtsalt kaasa. Vali sobiv kiirus ja lase ettenägelikul isekohanduval kiirushoidikul seda hoida ning vastavalt liiklusele automaatselt muuta.

SEAT Tarraco

Meie suurim linnamaastur.

Oma 7 istekohaga on SEAT Tarraco meie mudelivaliku suurim linnamaastur.

Elu ei ole ootamiseks. Elu on tegutsemiseks. Linnamaastur SEAT Tarraco on oma uudse disaini ja edumeelse tehnoloogiaga selleks valmis.

  • Juhi poolt seadistatav 10,25-tolline Digital Cockpit-näidikuplokk näitab teedekaarte ning juhiabisüsteemide infot, muutes olemise rooli taga veel nauditavamaks.
  • 360˚ täisvaatekaamera, täiustatud andurid ja automaatne juhtimine - SEAT Tarracoga on parkimine imelihtne.
  • Efektsed 20-tollised peenlihvitud valuveljed, mis rõhutavad auto stiilset disaini ja suutlikkust.
  • 7 reguleeritavat istet ja 760-liitrine pagasiruum, mis kasvab tagaistmete kokkuklappimisel tervelt 1920 liitrini.

Avarus. Täisvarustuses.

Kõik, mida vajad.

Juhtmevaba laadimine

Meie linnamaasturite keskkonsoolis asub nn ühenduste sahtel, kuhu saad pista oma nutitelefoni, et see juhtmevabalt täis laadida.

Lihtne parkida

Iseparkimissüsteem manööverdab Sinu eest parkimiskohale, samal ajal kui Top View kaamera näitab info- ja meelelahutussüsteemi ekraanil, mis on auto taga.

Juhiabisüsteemid

Kõrgtasemel poolautomaatsed süsteemid, nagu nt reisiabisüsteem Travel Assist, tuvastavad mh teetöid ja muudavad sellele vastavalt auto sõidukiirust.

Turvatunne

Avariiks valmistumise süsteem tõmbab turvavööd tugevamini pingule, sulgeb aknad ning võtab koostöös e-Call-süsteemiga vajadusel ühendust päästeteenistusega.

Broneeri proovisõit

Broneeri proovisõit

Edasimüüjad

Edasimüüjad

Võta ühendust

Võta ühendust