en:company:We love music EE/ET

Me armastame muusikat

Toetame uhkusega kõike, millest hoolid.

Muusika muudab meie maailmapilti. Seepärast olemegi võtnud oma südameasjaks tuua Sinuni rohkem värvikaid meloodiaid – nii kodus kui ka välismaal.

Primavera Sound x SEAT

Me armastame muusikat.

Primavera Sound ja SEAT on kasvanud välja ühistest juurtest Barcelonas. Linnas, mis on tulvil kirge, loovust ja avatud meelt. Linnas, kus muusika ärkab ellu.

NOS Primavera Sound Porto

Hea vaib järgneb Sulle.

Oleme uhkusega ka Portugali muusikafestivali NOS Primavera Sound partneriks. Päike ja muusika koos lõõgastava Porto atmosfääriga.

Lollapalooza

Muusika on keel, mida mõistavad kõik.

Olgu Pariis või Berliin – loomistungi tuntakse kõikjal üle ilma. Lollapalooza festival on võitnud südamed neis mõlemas legendaarses linnas.

Primavera Club

Muusikanautijad, see on midagi just teile.

Primavera Club toob kõige värskemad muusikatrendid otse meie kodulinna Barcelonasse. Oleme siin, et toetada uusi talente ja aidata Sul täiendada oma muusikakogu.

Radio Primavera Sound

Kirg, mida kuuled oma kõrvaga.

Meie Primavera Soundi partnerlus kasvab ja areneb üha edasi. Nüüd toome kuulajani parimat muusikat ja kultuurisündmusi juba aastaringselt omaenda raadiojaama Radio Primavera Sound kaudu.

Meie DNA

Barcelona oma parimast küljest.

Saades inspiratsiooni linnast, mis on tulvil loomisrõõmu, toome rohkem värvi ka festivalimaailma. Koos maailma parimate tänavakunstnikega.

Broneeri proovisõit

Broneeri proovisõit

Edasimüüjad

Edasimüüjad

Võta ühendust

Võta ühendust