en:company:News & Events:Cars:SEAT uuendab oma mudelivalikut Tarracost kuni Miini EE/ET

SEAT uuendab oma mudelivalikut Tarracost kuni Miini

  • SEAT täiustab kõiki mudeleid oma valikus, et parandada autode atraktiivsust ja kasutusmugavust
  • Uuendused hõlmavad mugavusvarustust, turvatehnoloogiaid, laiemat varustustasemete valikut ning värskeid värvivalikuid

SEAT Alhambra mahtuniversaal saab baasvarustusse 6,5-tollise ekraaniga navigatsioonisüsteemi, liiklusmärkide tuvastuse ja pimeala anduri, et populaarne ja praktiline mudel veelgi ohutumaks muuta. Samuti on uuenduste seas uus värv: Reflex Silver.

Mõistetavalt puudutavad uuendused ka SEATi linnamaasturite valikut. Tootja suurima linnamaasturi, Tarraco, varustusse lisandub nüüd järelhaagise abisüsteemi valik, mis tuleb abiks mistahes manöövrite juures. Tarraco pagasiruumi lisatakse ka 230V pesa, et linnamaasturit veelgi praktilisemaks muuta.

Tarracost veidi väiksema Ateca linnamaasturi baasvarustuses asendatakse 6,5-tolline ekraan nüüd 8-tollisega ning valikusse tulevad ka USB-pesad tagumistele reisijatele ning sarnaselt Tarracole 230V ja 12V pistikupesad pagasiruumi. Kõikidele Ateca esiveolistele varustusastmetele on nüüd võimalik valida ka Volkswagenilt tuttav dünaamiline vedrustus (Dynamic Chassis Control). Disaini osas on võimalik Atecale soetada stiilne mustade toonidega pakett ning valikus on ka täiesti uus värv: Crystal Black.

SEATi väikseimat linnamaasturit Aronat saab nüüd soetada ka Ibizalt tuttava Pure Red värvitooniga. Tootja enimmüüdud mudelile Leonile hakatakse pakkuma Sport Black Matt varustuspaketti, mis hõlmab musti küljepeegleid, musta esivõret, Alcantara istmeid, musti salongielemente ja 18-tolliseid velgi.

Mudeliaasta uuenduste seas on oluline roll ka SEAT Mii väikeautol, mida Eestis seni müüdud ei ole. Mii muutub nüüd elektriliseks. Mii Electric asendab sisepõlemismootoriga versioooni juba tänavuse aasta lõpus ning pakub klientidele võimalust linnas heitmevabalt, mugavalt ja soodsalt liigelda.

Broneeri proovisõit

Broneeri proovisõit

Edasimüüjad

Edasimüüjad

Võta ühendust

Võta ühendust