et:Omanikele:SEAT CONNECT EE/ET

SEAT CONNECT

Ela mitmekülgsemalt, ela paremini.

Kõik on ühendatud. Sinu SEAT. Sinu maailm. SEAT CONNECTi abil alati otse käeulatuses. Nii nagu peab.

Rakendus SEAT CONNECT


Tõeliselt kasulik

Sujuvalt sünkroonis.

Rakenduse SEAT CONNECT, portaali My SEAT või Sinu auto info- ja meelelahutussüsteemi kaudu. Halda kõike alates ohutusfunktsioonidest kuni kaugjuurdepääsu ning veebipõhise info ja meelelahutuseni. Muutes elu lihtsamaks.

Rakendus SEAT CONNECT

Ohutus ja teenindus*

Pidevalt olemas. Et tunneksid end alati turvaliselt.

Teadmine, et ühendus on alati olemas, sisendab meelerahu. Kus iganes Sa ka ei viibiks.

 • Hädaabikõne süsteem helistab avarii tuvastamisel automaatselt kohalikku häirekeskusse.
 • Tehnoabikõne nupuga saad võtta ühendust meie kõnekeskusega, kui vajad abi.
 • Vajutades klienditoe nuppu, saad vastused igale oma küsimusele.
 • Ja kui Sinu auto vajab tehnilist kontrolli, saad broneerida selleks sobiva aja oma autoteeninduses.

Kaugjuurdepääsu teenused

Juhiistmelt. Ja kõikjalt mujalt.

Mida iganes on vaja teha, nüüd saad seda teha ka kaugjuhtimise teel oma nutitelefoniga.

 • Lukustada või avada lukust oma auto uksed*
 • Kontrollida auto tulede, uste ja ventilatsioonisüsteemi tööseisundit
 • Vaadata oma auto parkimiskohta, kui oled selle unustanud
 • Saada teateid oma autolt, kui see tuvastab võimaliku sissemurdmise*

Veebipõhised info- ja meelelahutusteenused*

Juurdepääs kõigele otse autost.

Auto info- ja meelelahutussüsteem tagab hõlpsa juurdepääsu ning ühenduse kõigega, mida Sul teekonnal vaja võib minna.

 • Liiklusinfo otse veebist ja reaalajas värskendused teeolude kohta
 • Lähimate parkimiskohtade ja tanklate otsing
 • Marsruudi koostamine veebis
 • Navigatsioonisüsteemi, raadio ja meediamängija loomulik hääljuhtimine

Registreerimine

SEAT ID loomine.

Laadi alla rakendus SEAT CONNECT või mine portaali My SEAT, et luua oma SEAT ID ja alustada SEAT CONNECTi veebiteenuste kasutamist.

Registreerimisprotsess

Sinu SEATiga sidumine.

Kui seadistad SEAT CONNECTi oma SEAT Leoni, Ibiza, Arona, Ateca või Tarraco** jaoks, järgi lihtsalt siin toodud juhiseid.

Kuidas ...

Sidumine Sinu SEAT Mii electricuga.

Mine portaali My SEAT ja aktiveeri oma SEAT ID abil enda e-SIM-kaart. Seejärel lõpeta registreerimine rakenduses SEAT CONNECT või veebiportaalis My SEAT.

Lisateave SEAT CONNECTi kohta

KKK


VIN-kood (sõiduki tehasetähis või šassii number) on Sinu SEATi kordumatu 17-kohaline identifitseerimisnumber. VIN-koodi leiad oma auto registreerimisdokumentidest või auto välisküljelt esiklaasi parempoolsest alanurgast. Seda on vaja auto registreerimiseks ja Sinu SEAT CONNECTi profiili seadistamiseks.

S-PIN on Sinu SEAT ID jaoks registreerimise käigus loodud 4-kohaline kood. Seda on vaja nt auto lukustamiseks ja lukust avamiseks kaugjuhtimise teel või kliimaseadme kaugjuhtimiseks. 

Pärast SEAT ID loomist saadetakse Sulle konto kinnitusmeil. Kinnitusmeili kohalejõudmiseks võib kuluda mõni minut (kontrolli kindlasti ka rämpsposti kausta). Ava meil ja klõpsa oma konto kinnitamiseks meilis oleval lingil. Seejärel suunatakse Sind SEATi portaali, kus saad oma SEAT ID abil sisse logida. Nüüd, kui oled ennast registreerinud, tuleb Sul vaid auto registreerida ja oma kasutajakontoga siduda, et saaksid kõiki SEAT CONNECTi veebiteenuseid kasutama hakata. 

Kui Sa seda kinnitusmeili ei saa, võta palun ühendust SEATi klienditeenindusega ja aitame selle probleemi lahendada.

SEAT CONNECTi kasutamiseks pead oma auto oma kasutajakontoga siduma. Selleks logi sisse veebisaidile my.seat ja sisesta oma auto VIN-kood (sõiduki tehasetähis). Sulle saadetakse 8-kohaline registreerimiskood (nn sidumiskood), mis tuleb registreerimise lõpetamiseks auto navigatsioonisüsteemi sisestada (Seaded -> Veebiteenused -> Registreerimine).

Esiteks veendu, et oleks täidetud järgmised tingimused:

 • Olemas on hea internetilevi ja andmesideühendus.
 • Sinu auto VIN-kood on õige.
 • Sinu automudel on ühilduv soovitud teenustega.
 • Teenuselitsents kehtib (kui on kohaldatav).

Kui need tingimused on täidetud, kuid probleem ei lahene, võta ühendust kohaliku müügiesindusega.

Kui Sa ei registreeru ega aktiveeri SEAT CONNECTi teenuseid täielikult, saad kasutada ainult seadusega nõutavaid teenuseid (avalik hädaabikõne teenus).

SEAT kasutab andmebaasi, kus hoitakse kõikide klientide poolt esitatud isikuandmeid ja SEAT CONNECTi teenuste pakkumiseks vajalikku muud teavet, nagu nt sõiduki andmeid ja geopositsioneerimise infot. Kõik SEAT CONNECTi teenuste kasutamisel loodud andmed kuuluvad kliendile. Seega oleneb andmekasutus kliendi sõnaselgest nõusolekust. 

Igasugune andmekasutus toimub kooskõlas ELi isikuandmete kaitse üldmäärusega (GDPR). Lisateavet vaata SEAT CONNECTi privaatsuspoliitikast.


Pane tähele, et kõiki andmeid kasutavad ainult SEAT ning SEATi edasimüüjad ja teeninduspartnerid. Andmeid ei jagata ärieesmärkidel kolmandate osapooltega ning enamikul juhtudel hoitakse andmed anonüümsena (mitteanonüümseid andmeid kasutatakse ainult vajaduse korral). Sellistel juhtudel töötleb SEAT andmeid vastavalt rangetele turvanõuetele.
 

Toetatud mudelid on järgmised:

 • SEAT Mii electric
 • SEAT Leon (toodetud alates 2020. aasta maist)
 • SEAT Arona, Ateca, Ibiza ja Tarraco (toodetud alates 2020. aasta septembrist)

SEAT CONNECT on saadaval järgmistes riikides: Saksamaa, Belgia, Tšehhi, Taani, Soome, Norra, Rootsi, Prantsusmaa, Suurbritannia, Iirimaa, Austria, Šveits, Itaalia, Hispaania, Portugal, Poola, Ungari, Kreeka, Küpros, Holland, Luksemburg, Bulgaaria, Rumeenia, Horvaatia, Sloveenia, Malta, Slovakkia, Andorra, Eesti, Läti, Leedu, Serbia, Albaania, Makedoonia, Bosnia ja Hertsogoviina, Ukraina, Montenegro ning Gibraltar. 

Uusimat teavet selle kohta, kas SEAT CONNECT on Sinu riigis saadaval, vaata portaalist My SEAT aadressil my.seat

Tasuta prooviperiood võib olenevalt riigist ja varustustasemest erineda, kuid see kestab alati vähemalt 12 kuud. Teenuste kasutusaeg on seotud Sinu autoga ja see on näha Sinu kasutajakontol. Kui tasuta prooviperiood on läbi, pead teenuste kasutamise jätkamiseks tellimust uuendama.

Allpool on esitatud üksikasjalik teave tellimustasude ja kasutusperioodide kohta.

 • SEAT CONNECT info- ja meelelahutussüsteemile (ohutus ja teenindus ning kaugjuurdepääs):  1-aastane tellimus 50 € ja 2-aastane tellimus 85 €
 • SEAT CONNECT navigatsioonisüsteemile (ohutus ja teenindus, kaugjuurdepääs, veebipõhine info ja meelelahutus, info- ja meelelahutusrakendused*): 1-aastane tellimus 135 € ja 2-aastane tellimus 225 €
 • SEAT CONNECT info- ja meelelahutussüsteemile (ohutus ja teenindus ning kaugjuurdepääs):  1-aastane tellimus 50 € ja 2-aastane tellimus 85 €
 • SEAT CONNECT navigatsioonisüsteemile (ohutus ja teenindus, kaugjuurdepääs, veebipõhine info ja meelelahutus, info- ja meelelahutusrakendused): 

Autosisene aktiveerimine võimaldab Sul registreerida oma auto (kui oled ise autos), sidudes selle SEAT ID-ga, et saaksid SEAT CONNECTi teenuseid kohe kasutama hakata. 

Registreerimise assistent aitab Sul hõlpsalt autos endale SEAT ID konto luua, sisse logida ja oma auto registreerida, lisades selle seejärel Sinu garaaži. Registreerimise ajal saad vaadata kogu vajalikku juriidilist teavet (üldtingimused, privaatsuspoliitika) ja nõustuda SEAT CONNECTi lepinguga. 

Esiteks kontrolli, et sõiduk oleks ühendatud internetiga ja kasutatav registreerimiskood ei oleks aegunud (registreerimiskood kehtib üks aasta). Kui see probleemi ei lahenda, proovi sõiduk portaalis My SEAT oma garaažist kustutada ja seejärel sinna uuesti lisada. Sulle saadetakse uus registreerimiskood, mille pead autos sisestama.

Info- ja meelelahutussüsteemi teenuste halduse ning juhtimiskeskuse menüüdes saad valida erinevaid privaatsusrežiime ning neid vahetada.

Kui oled oma seadme kaotanud, saad oma salasõna muuta, sisenedes mõne teise seadme kaudu portaali My SEAT. Mis tahes SEAT CONNECTi teenuste kasutamiseks peab seejärel kasutama uut salasõna. Turvalisuse suurendamiseks saad muuta rakenduse seadeid nii, et salasõna tuleb sisestada uuesti 5, 10 või 15 minuti järel, kui kontol mingit tegevust ei toimu.

Esiteks veendu, et Sinu nutitelefoni oleks installitud rakenduse uusim versioon. Selleks mine Appleʼi App Storeʼi või Google Play poodi ja installi saadaolevad värskendused.

Kui Sul on oma SEAT CONNECTi kontole sisselogimisega endiselt probleeme, mine SEAT ID portaali ja sisesta registreerimiseks kasutatud meiliaadress, kasutajanimi või mobiiltelefoni number, et oma konto tuvastada ning salasõna lähtestada. Kui see probleemi ei lahenda, võta palun ühendust SEATi klienditeenindusega ja aitame selle probleemi lahendada.

*not available for Mii electric

**SEAT Leon from May 2020. Ibiza, Arona, Ateca, Tarraco from September 2020.

Broneeri proovisõit

Broneeri proovisõit

Edasimüüjad

Edasimüüjad

Võta ühendust

Võta ühendust