en:Car Shopping Tools:Brochure Download 2020.0.1.0 EE/ET

SEAT

Varustus ja tehnilised andmed

Varustus ja tehnilised andmed

Soovid täpsemat infot?

Leia omale meelepärase SEATi mudeli varustustasemete kirjeldused, lisavarustus ning tehnilised andmed alt poolt.

SEAT Ibiza

Saa tuttavaks SEAT Ibizaga. Autoga, mis on linnasõiduks loodud. Täis uut ja tänapäevast varustust, mis teeb Sinu elu palju lihtsamaks. Oled sõiduks valmis?

SEAT Leon

SEAT Leon on loodud rahuldama nende soove, kes hindavad autoroolis enim tipptasemel sõidumugavust. Avasta parim kompaktauto kogu autoturul ja vaata, mida kõike see pakub.

Leon Sportourer ST

Otsid head universaalkerega autot? Siis tee tutvust SEAT Leon Sportourer STga – siit leiad ülevaate kogu selle varustusest ja igast detailist. See on auto, mis teeb iga reisi nauditavaks, nii koos perega kui ilma.

SEAT Arona

SEAT Arona on uus linnamaastur, mis sobib suurepäraselt tänapäevase elustiiliga. Navigeeri linnadžunglis või kulge mööda maateid – uue SEAT Aronaga käib see stiilselt ja vaevatult.

SEAT Ateca

Avasta SEAT Ateca ja uus SEAT Ateca FR! Ja vaata maailma oma igapäevasõitudel palju avaramast ja mugavamast kohast. Tutvu SEAT Atecaga lähemalt kohe!

SEAT Tarraco

Meie uhiuus suur linnamaastur SEAT Tarraco on tehtud nii mugavaks ja ruumikaks, et siia mahub mõnusalt istuma kuni 7 inimest. Tutvu auto tehniliste andmete, põhi- ja lisavarustusega siin.

Broneeri proovisõit

Broneeri proovisõit

Leia edasimüüja

Leia edasimüüja

Küsi pakkumist

Küsi pakkumist

Broneeri teenindus

Broneeri teenindus