en:company:Embracing Easy Mobility:Future Today:Move & Live EE/ET

Liigu ja naudi elu

Unista. Ja tee unistused teoks. Kohe praegu.

Tulevik ei tähenda paigal seismist. See tähendab tantsu, naeru, unistusi. Ja rõõmu, mida iga elatud hetk Sulle pakub. Alustades kohe praegu.

BeatsAudio™

Keera valjemaks. Ja naudi rütmi!

Uus SEAT Ibiza Beats astub lavale. Ja paitab kõrva oma loomuliku ja tasakaalustatud heliga, mis kostab tippklassi audiosüsteemist. Kas oled kontserdiks valmis?

Shazam

Nüüd tead alati, mis lugu mängib.

Mis laul see on? Kui Sinu käsutuses on Full Link ja Android AutoTM platvormil töötav SEAT DriveApp, ütleb Shazam Sulle kohe, mis lugu parajasti mängib. Käte abita.

Amazon Alexa

Vajad õigeid vastuseid?

Siis küsi Alexalt, Amazoni hääljuhitavalt tehisintellektilt. Sest nüüd saab temaga suhelda ka SEATi autodes**.

Ettenägelik mõtlemine

Tulevik juba täna.

Mõned mõtlevad liiga palju sellest, mida tulevik toob. SEATis keskendume me lahenduste leidmisele juba täna. TGI ja Full Link, Shazam ja BeatsAudioTM – tulevik on juba kohal.

Veel tulevikulahendustest

KKK Amazon Alexa kohta.


Kui Sul on Androidi seade, laadi rakenduste poest Google Play Store lihtsalt alla rakendus „SEAT Media Control with Amazon Alexa“. Rakenduse seadistamiseks oma SEAT Leonis või SEAT Atecas kasuta oma auto multimeediasüsteemi Navi System Plus, mis on valmistatud juunis 2017 või hiljem. Äppi saab SEAT Leonis ja SEAT Atecas seadistada ka multimeediasüsteemiga Navi System ning SEAT Ibizas ja SEAT Aronas süsteemiga Navi System + WLAN, eeldusel, et need on toodetud augustis 2018 või hiljem.

Kõigepealt kontrolli, kas Sinu SEAT on ikka varustatud WLAN- ja Bluetooth-tehnoloogiaga. Selleks tee menüüs „Settings“ lihtsalt valik „Infotainment Systems“ ning vaata, kas „WLAN“ ja „Bluetooth“ ilmuvad ekraanile.

Järgmisena ava äpp ja järgi sammhaaval antavaid juhiseid.

Oma SEATi ja seadme ühilduvust saad kontrollida siin.

Kahjuks on rakendus „SEAT Media Control with Amazon Alexa“ praegu saadaval ainult Androidi seadmete jaoks.

Väga palju! Küsi lihtsalt Alexalt, mida ta Sinu jaoks teha võib, või vaata Amazoni veebilehelt Things to Try erinevaid võimalusi.

Ei, mõlemad võimalused on ikka kasutatavad. Lihtsalt vali rakenduse seadistamisel variant, mida eelistad. Saad tehtud valikut äpi seadistuste menüü kaudu igal hetkel taas muuta.

Kui sõidad ühest riigist teise, võib juhtuda, et mõningaid Alexa funktsioone teatud piirkondades ja teatud keeltes ei toetata.

Sõltuvalt äpi seadistuste menüüs tehtud valikust saad aktiveerida Alexa roolilt, vajutades üks kord hääljuhtimise lülitit või kaks korda heli/mikrofoni väljalülituslülitit.

Ka Sinu kaassõitjad saavad Alexa aktiveerida, puudutades Alexa nuppu otse äpis.

Ei, Alexa töötab ainult siis, kui oled ta aktiveerinud.

Ei, rakendust „SEAT Media Control with Amazon Alexa“ saab kasutada vaid siis, kui on olemas ühendus Sinu autoga.

Jah, lihtsalt desinstalleeri rakendus „SEAT Media Control with Amazon Alexa“ oma seadmest. Alexa eemaldatakse Sinu SEATist automaatselt.

Amazon, Alexa ja kõik nendega seotud logod on ettevõtte Amazon.com, Inc. või selle tütarettevõtete kaubamärgid.

*Rakendus „SEAT Media Control with Amazon Alexa“ on saadaval Ühendkuningriigis, Saksamaal, Itaalias, Hispaanias ja Prantsusmaal.

Broneeri proovisõit

Broneeri proovisõit

Edasimüüjad

Edasimüüjad

Võta ühendust

Võta ühendust